15 Şubat 2016

D-Smart Bayinin Yanlış Bilgilendirmesi!

D-Smart' da olan iki üyeliğimi kapatmak için bayinizde bir dilekçe yazdım ve bayinizin bilgilendirmesi üzerine iki üyeliğin iptali için tek dilekçe yazdım, farklı dilekçelerin yazılması gerektiği için bir üyeliğim kapanmadı ve avantajlı paketten çıkarak tarafıma 66 TL bir fatura yansıtıldı. Tamamen bayinizin yanlış bilgilendirmesinden dolayı kaynaklanan bir sorun. Müşteri hizmetlerinize defalarca şikayet kayıtında bulundum fakat, bana ses kaydım olmadığı için bir işlem gerçekleştirilemeyeceğini söylediler, ben de gönderdiğim dilekçenin kendilerinde olduğunu buna ulaşırlarsa orada iki üyeliğin tek dilekçede bitirilmek istediğini, görebileceklerini söyledim! Fakat bir işlem gerçekleştirilmedi. Bu dilekçe şikayetçi olduğum bayide yazıldı ve fakslandı. Mağduriyetimin giderilmesini için gerekli işlemlerin yapılmasını talep ediyorum.

Ali 54 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi17 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 17.02.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi15 Şubat 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön