02 Aralık 2015

D-Smart Bayi Personeli Çok Ukala!

Daha önceden bir arkadaşımdan duymuştum D-Smart bayisindeki bayanın ukala olduğunu ama inanmak istemedim. Ben de üye olayım internet, TV falan neyse alayım dedim lakin Başak Elektronik çalışanı sağ olsun sadece ukala değil çok da değişik bir kişiliğe sahip.Konuşmaya başlayınca soğuyor insan hayattan ve işte o an D-Smart mı aman aman tövbe dedim, gittim başka net bağlattım. D-Smart aradı sonra dedi başka bayilik verelim dedi. Teşekkür ederim yazık yani o kadın da istemiyorsa o işi bıraksın kardeşim.

Hüseyin 116 Okunma

Cevaplar

 • Hüseyin14 Aralık 2015

  Sadece interneti bağlatsak ne kadar fiyatı TV kanallarını istemiyoruz

 • D-Smart Temsilcisi03 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 03.12.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • Hüseyin02 Aralık 2015

  İş işten geçti dostum istediğin kadar özür boşuna bizi muhatap ediosun beş paralık Vodafone nete neyse hayırlı işler

 • D-Smart Temsilcisi02 Aralık 2015

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön