24 Temmuz 2014

D-Smart Bayi Davranışını Beğenmedim

D-Smart Yaklaşık 3 senedir D-smart ailesindeyim fakat ikinci kez iki farklı bayi tarafından kaba bir tutumla karşılaşıyorum. Resmen açık açık tehdit ediliyorum. Sebebide D-Smart'ın ilettiğimiz hiçbir şikayete hassasiyet göstermemesi . Tabir-i caiz ise adamlar at koşturuyorlar. Çünkü sevgili yayın kuruluşu bayilerde kusur aramak yerine denetleme yapıp eğitim vermek yerine müşterileri arayıp heee huuu diyerek geçiştiriyorlar. O kadar kabalar ki alamadıkları ücretlerden tutun bayinin nişanlısının olduğunu söyleyip ben seninle aynı parayı kazanmıyorum bile diyebiliyorlar. Kimseden önümüzde eğilmesini elbetteki beklemiyoruz fakat biraz saygı biraz üsluba dikkat !

Pınar 7.570 Okunma

Cevaplar

  • Pınar31 Temmuz 2014

    hiçbir konuda herhangibir sorun oluştuğu taktirde çözüm odaklı çalışılmıyor. personel standart cümleleri kurup duruyor. çağrı merkezinde takım liderleri konuyla muattap bile olmuyor. çözüm odaklı değilsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi24 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır 24.07.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi24 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön