14 Ocak 2016

D-Smart Bağlantı Sorunu!

D- Smart a Eylül ayında üye oldum. Üye olduktan 1 ay sonra yayın komple kesildi. Sinyal gücü düşük ya da yok sorunuyla karşılaştım. Gelen servisin 40 TL karşılığında arızayı onaracağını söylediler yaptırdım. Dün de aynı sorunu tekrar yaşadım ve yağıştan dolayı sinyalin kesildiği söylendi. Yayın gelmezse 40 TL karşılığında tekrar yaptırmam gerekiyormuş. Ben her yağışta TV seyretmekten mahrum kalmak zorunda mıyım? Bunun yanında her seferinde 40 TL ödeyerek yaptırmak zorunda mıyım? Sonuçta çanakla ve kablolarla oynamıyoruz. Ortada bi sorun varsa D-Smart kabullenip arızayı üstlenmeli. 2 ayda bir ekstra 40 TL ödeyeceksem ve keyfim kaçacaksa neden D-Smart üyesi kalmaya devam edeyim ki.

Özkan 91 Okunma

Cevaplar

 • Özkan15 Ocak 2016

  Son olarak işlem yapıldı ve dedikleri gibi ücret almadan hizmetlerini gerçekleştirdiler. Gelen arkadaş gayet düzgün ve işini eksizsiz yapan biriydi. Biz de teşekkür ettik uğurladık.

 • Özkan15 Ocak 2016

  An itibari ile teknik servis evime geldi kontrolleri yaptı ama çağrı merkezindeki arkadaşın dediği 1 defaya mahsus ücretsiz olacak kısmı onlara aksettirilmemiş olacak ki benden yine 45 TL ücret talep ediyorlar. Dünkü diyaloğu kendilerine anlattım görüşeceğini söyledi bekliyorum. Her gelişmeyi an an paylaşıyorum çünkü gerçekten midem bulandı artık bu işten. Ne efendi gibi TV izleyebiliyoruz ne de parasız en ufak bir işlem yapabiliyoruz. Firmalar kendi sorumluluklarını da tüketiciye yüklemeye iyi alışmışlar.

 • Özkan14 Ocak 2016

  Telefon ile görüştüğümde ilgili teknik personelin bir defaya mahsus olmak üzere ücretsiz hizmet vereceğini duymak 1 defaya mahsus kısmını çıkartırsak memnuniyet verici. Ancak söylediği şöyle bir şey var. Cihazda sıkıntı varsa ücretsiz onarılacak, ancak çanak LNB kablo vs. Gibi ekipmanlar bozuksa para ödersiniz dedi. O ekipmanlar ben d smarta ilk üye olduğumda d Smart tarafından kuruldu. Bunların bir garanti süresi olmalı. Ayrıca daha önce gelen servis ücret dahilinde gerekli parça değişimini yaptı ve arızalı parçayı değiştirdi. Bu kadar kısa süre içerisinde ekipmanlardan yine arıza alıyorsak bunu tüketicinin üzerine yıkmak yerine d Smart ın kendisi karşılamalıdır. çünkü çanak ve LNB onların.

 • D-Smart Temsilcisi14 Ocak 2016

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 14.01.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • D-Smart Temsilcisi14 Ocak 2016

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön