04 Nisan 2016
Yorum Yap
#5237872

D-Smart Aynı Sinema Filmi Tekrar Tekrar Gösteriliyor

Sürekli aynı filimini gösterip duruyorlar. Kendi reklamları ile bire bir örtüşmekte. Reklamlarında ki gibi aynı filimini izlemekten bıktık artık.

Mustafa Mustafa 270 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Mustafa04 Nisan 2016

    Her ay D Smart'ta ilk kez yayımlanan 100 film ile kast etiğiniz eski filimleri kanalınızda ilk kez yayımlamak mı? Oluyor. Her hafta televizyonda ilk kez yayınladığınız 6 film hangileri? Aynı film bir kanalda bitiyor diğer kanalda başlıyor. Biz sinema paketi adı altında bir sürü kanal ücreti ödüyoruz ama aslında bir kanal izlemiş oluyoruz. Aksini iddia ediyorsanız kanalların yayın akışını yayınlayın hangimiz doğru söylüyoruz ortaya çıkacaktır. Taahhüt nedeni ile aboneliği terk edemiyoruz, uçuk ücret talep ediyorsunuz. Reklamlarınız adeta sizi anlatıyor. Tekrarlardan hipnoz oluyoruz.

  • D-Smart Temsilcisi04 Nisan 2016

    Değerli Abonemiz, D-Smart olarak siz değerli abonelerimize her zaman olduğu gibi en kaliteli, en yeni film içeriklerini sunma ilkemiz kapsamında Dünyanın en büyük film stüdyoları olan Sony, MGM, Disney ve Universal ile anlaşmalar yapılmıştır. Bu anlaşmalar çerçevesinde Sony ve MGM stüdyolarından çıkan filmler televizyonda ilk defa D-Smart’ ta yayınlanmaktadır. Her hafta televizyonda ilk kez yayınlanan 6 film, her ay D-Smart’ ta ilk kez yayınlanan 100’e yakın yeni film ve toplamda 1000 film HD kalitesinde sizlerle buluşturulmaya devam edecektir. Saygılarımızla.

  • D-Smart Temsilcisi04 Nisan 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler