05 Şubat 2014 #2277636

D-Smart Arızayı Gidermiyor

D-Smart Tv ve Net abonesiyim. Uzunca süredir herhangi bir sıkıntı yaşamadan hizmet aldım. Yaklaşık iki ay önce internetim arıza vermeye başladı. Telefonla ulaştığım yetkililer arızayı gidermeye çalıştı. Geçici bir iyileşme görüldüyse de tekrar bozuldu. İlgili numarayı aradığımda Sinyalle ilgili bir sorun olduğu, giderildikten sonra arıza kaydı verebileceğim hazır mesajıyla karşılaştım.


İki ya da üç kez verebildiğim arıza kaydından sonra tekrar anlık bağlantılar gerçekleşti. Haftanın beş günü gelmeyen bir internetim var. İki gün de acaba ne zaman sinyal kesilecek endişesiyle yaşıyorum. Cep telefonumla nete bağlandığım için telefonumun kotası da bitiyor. An itibariyle netim yok, faturaları var.

Melek 56 Okunma

Cevaplar

  • Melek18 Şubat 2014

    İnternetimle ilgili sorunumu hallettim ama Dsmart'sız. Gelip evin içindeki tesisatı kontrol edeceklerini söyleyen, daha önceden de "Belki elektrik hattınızda bir sorun vardır" deyip beni yüz üstü bırakan Dsmart internet baktım ki bu sorunumu iki aydır çözemiyor, nasıl çözeceğim hakkında da asla yönlendirmiyor, çaresiz mahallenin internetçisine gidip, yardım istedim. Gelip onlar baktı ve modemimin arızalı olduğunu söylediler. iki aydır modemime bile bakmayan, dış tesisatı kontrol edip edip giden Dsmart'ın bu tavrını kınıyorum. Beceremedikleri işin başına geçmesinler lütfen bir daha!

  • Melek09 Şubat 2014

    Çağrı Merkezi geri dönüş yaptı ama ne arıza giderildi, ne de adamakıllı bilgi aldım. Üstelik cep telefonumun kotası dolduğu için, yeni bir internet paketi almak zorunda kaldım. Çünkü evde Dsmart neti kullanamadığım için cep telefonumun paketini kullanıyorum. Yazı yetiştirmem gerek. Yazıp gönderemedim bile. Yeniden olsa Dsmart net almam. Televizyonundan memnunum ama!

  • D-Smart Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön