05 Şubat 2014

D-Smart Aldığı Cihazımı Geri Vermiyor

HD değiştir kampanyasından temsilcinin yanlış bilgilendirmesi nedeniyle 2. gün vazgeçtim. Fakat iptal sonrası D-Smart benden aldığı kendi cihazımı geri vermiyor, bunun yerine farklı kullanılmış bir cihaz vermek istiyor. İptal sürecinde beni arayan yetkili kendi cihazımı geri alacağımı kesinlikle farklı cihaz vermelerinin mümkün olmadığını belirmişti.


Müşteri temsilcilerinin birinin söylediği bir diğerini tutmuyor. Firma para vererek aldığım cihazımı kaybetti, mağdur durumdayım. Müşteri temsilcileri sürekli oyalayarak tutarsız bilgiler veriyor. Kurumsal Firma mantığından uzak çalışıyorlar, söylediklerine inanmıyorum.

Alper 169 Okunma

Cevaplar

  • Alper10 Şubat 2014

    Problem halen çözülmedi, bayiye tekrar gittim fakat bana geri cihaz vermediler. Ellerinde benim cihazımın özelliklerinde cihaz olmadığını söylediler. 10 gün oldu, ne kendi cihazımı ne de başka bir cihaz vermediler. Dsmart uydu alıcıma el koydu, bu kadar sorumsuz bir Firma olmaz olsun!!!

  • D-Smart Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön