04 Haziran 2014

D-Smart Abonelik Sonlandırması

2013 Haziran ayında D-Smart'ı mı sonlandırma talebimi müşteri hizmetlerine bildirdim. Full paket olduğunu ağustos ayına kadar devam edeceğini söylediler. Israrlı aramalarım sonunda ağustos 2013'de tüm D-Smart yayınım kesildi. 3.6.2013 tarihinde D-Smart beni arayıp borcum olduğunu söyledi.

Standart paketten aboneliğim devam etmiş. Ancak bizde şuana kadar yayın yoktu. Standart paket dahi yok. 2014 ocak ayına kadar kredi kartımdan para çekmişler izlemediğim kapattığım yayına. Ocak ayından sonra bu güne kadar olan parayı talep ediyorlar. Bir telefonla saniyede abone olunan-Smart'ta iptal için muhatap bulmak şikayetini anlatmak imkansız ocaktan sonra 98 TL para daha istiyorlar. Mahkemeye vereceğim.

Kemal 586 Okunma

Cevaplar

 • Kemal17 Haziran 2014

  d smartın haksızca çektiği para karşılığında kendilerini ilgili bakanlığa ve tüketici mahkemesine şikayet ettim paramı geri istiyorum.kestiklerini söyledikleri yayının parasını kredi kartımdan bana b ildirmeden çekemezler.bu tüketici yasasına aykırı.

 • Kemal11 Haziran 2014

  dmart tan dün şaka gibi möejas geldi .paketim açılmış iyi izlemeler diliyor. ben kapansın diye hergün fax çekmeye çalışıyorum.bunlar zekamla alay ediyorlar başka birşey değil

 • D-Smart Temsilcisi10 Haziran 2014

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır 10.06.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • D-Smart Temsilcisi04 Haziran 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön