27 Ağustos
#12494998

D-Smart Abonelik Sonlandırma İşkencesi

D - Smart 1 yıl önce annemin adına önce ücretsiz diyerek 1 yıllığına taahhütle sattıkları D-Smart TV aboneliğini kapattırmak için 15 gündür görmediğimiz rezillik kalmadı.
Nevşehir ilinde tek bir bayileri var abonelik iptali için gerekli evrakı götürüp teslim edemiyorsunuz neden mi Kapadokya İletişim adlı bu bayiyi açık bulma ihtimaliniz çok düşük, ne zaman gitseniz kapalı. Üzerine bir iletişim numarası bırakıp gidiyor sürekli ulaşılamayan bir numara. Esnaf komşuları ise zaten sürekli kapalı olduğunu gelen müşterilerin şikayetçi olduğunu sürekli dile getiriyor. Günlerce boş yere gidip geliyorsunuz. Ayrıca D Smart'a Erbaş’ınızı göndermenin diğer yolun faks lakin kaç farklı yerden denediğimi kaç kere denediğimi hatırlamıyorum bile her defasında karşı taraftan onay gelmediği için iletişim hatası sebebiyle gönderi ulaştırılamıyor.
En son çare sizi PTT ye yönlendirip 16.25 TL kargo parasını da size ödetmek sureti ile kargo ile istiyorlar.
Abonelik İçim aradığınızda 1 dakika san az olan müşteri temsilcisine bağlanma süresi Kapatma başvurusu yaptıktan sonra fotoğrafı da var 15 dakika oluyor telefonda sizi kapatmamak için her türlü laf oyunu ile uğraştırıyorlar.

Erdi Erdi 2.693 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları