18 Ekim 2016 #6718132

D-Smart  Abonelik İptalinde Sıkıntı Çıkarıyor

D-Smart aboneliğimi iptal ettirme mücadelem ve hala ettirememiş olamamam ile ilgili hikayemi buradan sizlerle paylaşıp dile getirmek istedim. Eylül ayından beri ortalama 20 telefon görüşmesi ile üyeliğimi iptal ettirme işlemlerimi yaptırmaya çalışıyorum. Bu süreçte görüşme kayıtlarımın dinlenmesiyle ilgili talebime net tarih vermezseniz dinleyemeyiz diyerek başladı bu saçmalık.


Çağrı merkezi yetkilisi olarak bugüne kadar hiçbir müşterime bu cevabı verememiş biri olarak söylüyorum; 2 aydır her görüşmemi saat ve tarihini not almamı bekliyorlar, tebrik ediyorum. Evet bir şekilde çağrımın dinlenmesi sağladım. Arayan arkadaş bana yanlış bilgi aktarıldığını ve sorunun nasıl çözülmesini istediğini söyledi. Dedim hatanızı düzeltin. İlk görüşme tarihim 01/09/2016, bugün bana iptal talebinizi alalım dendi. Dedim ki şaka yapıyor. Yok çok ciddi şu an hala aktif üyesiniz dedi. Hala uğraşıyorum.

Batuhan 186 Okunma

Cevaplar

 • Batuhan11 Kasım 2016

  Hala çözümlenmedi ne kadar kötü firma olduğunuzun daha iyi bir kanıtı yoktur sanırım. Rezalet! Yasal yollardan hesaplaşacağız artık.!

 • Batuhan11 Kasım 2016

  Hala sıkıntı devam ediyor. Artık yasal yollarla görüşme sağlayacağız gibi çözüm bulacağız gibi duruyor. Dünyanın en kötü firması uzak durun.

 • D-Smart Temsilcisi18 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.18.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • D-Smart Temsilcisi18 Ekim 2016

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön