03 Şubat 2016

D-Smart Abonelik İptali Yapmıyorlar!

D-Smart aboneliğimi iptal etmek için başvurduğum ve yazılı olarak da iptal dilekçesini fakslamama rağmen hala aboneliğim iptal etmedi. Ayrıca 5 gün boyunca her gün arandım ve ve aynı sorulara maruz kaldım. Dün D-Smart'tan bir mesaj geldi bana ve iptal işlemleri için arandınız ama size ulaşılmadı bir daha aranmak istiyorsanız bize mesaj gönderin denilmiş.

Açmadığım da gün içinde defalarca beni aradıkları halde iptal isteğimde ısrarcı olunca hem iptal etmiyorlar hem de şimdi iptal birimine ulaşamıyorum. Mesaj gönderdiğim halde geri dönmüyorlar. Bu zorla insanlardan para almaktır. Rica ediyorum aboneliğimi iptal edin artık.

Fatih 197 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi03 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 03.02.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi03 Şubat 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön