02 Nisan 2013
#1719447

D-Smart Abonelik İptali Yapılmıyor!

Daha önce uzun zamandır kullanmış olduğum D-smart internet paketli aboneliğimi iptal ettirmek istedim. 01. 04. 2013 günü saat 18. 33 itibari ile müşteri hizmetlerinizden Y*** Bey ile yapmış olduğum görüşme sonucunda abonelik iptali işlemleri için D-smart'a APS yolu ile iptal dilekçesi ve kimlik fotokopimin gönderilmesi yolu ile iptal işlemlerinin gerçekleşeceği tarafıma bildirilmiştir.


Peki abonelik yenileme işlemlerin de neden direkman telefon ile abonelik yenileyebiliyorsunuz da iptal işlemlerinde email-fax- telefon kullanmayıp sadece ve sadece APS kullanıyorsunuz anlamış değilim. Aboneliği iptal ettirmek isteyenleri yokuşa sürmek değil mi bu.

Özgür Özgür 230 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Özgür17 Nisan 2013

  D-SMART müşteri hizmetleri bizzat arayıp iptal işlemini gerçekleştirdi. Herhangi bir evrakla uğraşmadım. Şu an itibari ile de herhangi bir problem görükmemektedir. Saygılarımla..

 • D-Smart Temsilcisi04 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, 03.04.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Özgür03 Nisan 2013

  D-SMART bugün içinde telefon ile arayıp iptal işlemini gerçekleştirdi. Saygılarımla teşekkürler...

 • Özgür02 Nisan 2013

  Böyle bir cevap mı olur. Ne demeli bilemiyorum. Sayın ozgurlider; Mail içerisinde belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak, tüm D-smart aboneliklerinde aynı prosedür geçerli olmakta olup, iptal işlemlerinizin tamamlanabilmesi için evrakları tarafımıza göndermenizi rica ederiz. Saygılarımızla, D-smartNET

Ziyaretçi Yorumları