23 Eylül 2016

D-Smart Abonelik ile İlgili Hiçbir Bilgiye Ulaşamıyorum!

Abone numaramı öğrenmeye çalışıyorum. Müşteri hizmetlerini arıyorum ama o beni kampanya destek hattına yönlendiriyor. Kampanya destek hattı da beni müşteri destek hattına yönlendiriyor. Sonra Müşteri destek hattı beni tekrar kampanya destek hattına yönlendiriyor. Kampanya destek hattı da beni tekrar müşteri destek hattına yönlendiriyor. Devam edeyim mi? Online işlemlerden işlem yapayım dedim ama T.C Numaramla cep numaramın uyuşmadığı bilgisini verdi bana ekran. Sonuç olarak aboneliğim ile ilgili hiçbir bilgiye ulaşamıyorum.

Bihter 294 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi29 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 29.09.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi23 Eylül 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön