21 Ekim 2016 #6741352

D-Smart Aboneliğimi İptal Ettiğim Halde Borç Çıkarılması!

D-Smart firmasından şikayetçiyim. Şöyle ki ağustos ayında D-Smart firmasından hizmetlerinden memnun olmadığım için ayrıldım. Aboneliğimi iptal ettirdim. Tarafıma fazla ödediğim 20 TL iade edildi ancak 1 hafta önce bana 150 TL kullanmadığım halde borç çıkardılar. Aylık 17 TL öderken ve ödemelerimi düzenli yapmışken 9 ay kullanmayacağım hizmetin bedelini istediler. Kullanmadığım ve hizmet satın almadığım ayrıldığım bir firmaya 150 TL ödemek zorunda kaldım. Benden haksız şeklide alınan 150 TL'nin tarafıma iade edilmesini ve D-Smart firması hakkında tüketiciyi aldatmaktan işlem yapılmasını istiyorum.

Yüksel 115 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi21 Ekim 2016

    Değerli Abonemiz, D-Smart’ tan almış olduğunuz hizmete ilişkin abonelik sözleşmesinin herhangi bir zamanda iptali halinde Tüketici Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında herhangi bir cezai bedel talep edilmemektedir. Bununla birlikte, abonelik taahhütü vermiş olan abonelerimizin, taahhüte rağmen süresinden önce iptal talebinde bulunmuş olması halinde, taahhüte istinaden kampanya kapsamında verilen indirimler ve giderler talep edilmektedir. Saygılarımızla.

  • D-Smart Temsilcisi21 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön