14 Mayıs
#11971364

D-Smart Abone Olurken Ayrı İcraate Gelince Ayrı Uygulama!

06.05 tarihinde nakil yapmak istedik fakat firma yeni taahhüt yapar gibi fiyatı katlıyor ve 30 lira nakil ücreti (hem yeni hem de nakil nasılsa) ben özellikle sordum aboneliği yenilerken ekstra bir şey olacak mi diye hayır faturanızda değişiklik olmayacak dediler, sadece 30 TL nakil için dediler. Ok dedim o zaman bugünde öyle bir şey olmuyor diyorlar. gideceğim yerde T* varmış firma değişecekmiş ben T*'i tanımam ben D-Smart paketi olarak aldım. Ona bakarsanız İstanbul'da S* fiber kullanıyorum burada bu şartları bile sunamıyorsunuz.

Serdar Serdar 308 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Serdar2 g

  Hala dönüş yok. Ve ayın 6 sindan beri süreç devam ediyor çağrı merkezinin cevabı "elbet incelenecek" böylesine etkin çalışan Şikayetvar.com adresi üzerinden bile dönüş yapılamıyor.

 • Serdar4 g

  Bu siteye baktığımda hemen her firma gün içerisinde dönüş sağlamış 3 gün oldu o her gün paha biçilmez reklamlarını gördüğümüz firma dönüş sağlayamadı. Gelinen nokta sizi yanlış beyanlarla aboneliğinizi yenileyelim faturayı biz keselim size gerisi önemli değil mantığı...

 • Serdar17 Mayıs

  2 gün oldu buradan da bir dönüş yok. Bir üst yetkili diyorsunuz yok. Şikayet dilekçesi diyorsunuz oluşturulmamış. Size ürünü pazarlarken yanlış beyanla pazarlıyorlar ve sonunda durumun mağduru yine benim

 • Serdar17 Mayıs

  Bugün aradım dönmediniz diye Mahmut Bey işlem açmamış ve herhangi bir işlem yapılmamış. Hatalar zinciri devam ediyor ben hizmet alamıyorum mağdurum ve üstüne bir de şirketin hatası yüzünden fatura ödeyeceğim. Şimdi temsilci diyor ki ben şimdi işleminizi açıyorum 10 gün içinde geri dönüş sağlanacak. (o günde aynısı söylendi)

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler