11 Ekim 2014

D-Smart 9 Gün Boyunca Oyaladılar!

30. 09. 2014 tarihinde D-Smart Müşteri Hizmetleri'ne arıza bilgilendirmesinde bulunduk. Defalarca aramamıza rağmen bir sonuç alamadık. 09. 10. 2014 tarihinde Türk Telekom'a bilgi almak için gittiğimizde D-Smart tarafından arıza kaydı bildirilmediğini öğrendik. D-Smart Müşteri Hizmetleri'ni tekrar aradığımızda Türk Telekom'a arızanın bildirilmediğini teyit ettik. Mağdur durumdayız ve D-Smart'tan şikayetçiyiz.

Burak 109 Okunma

Cevaplar

  • Burak13 Ekim 2014

    Bugün Türk Telekom'a tekrar gittik. Arıza kaydının yine kendilerine ulaşmadığını söylediler. 10 gün boyunca oyaladığınız yetmediği gibi verdiğiniz sözü de tutmuyorsunuz. Daha arıza kaydı Türk Telekom'a bildirilmiyor, fakat iptal etmek istediğimizde 1050 lira fatura çıkarmayı biliyorsunuz. Madem TT ile gerekli iletişimi sağlayamıyor, sorunu çözemiyorsunuz, öyleyse bu interneti neden D-Smart ile birlikte satıyorsunuz? 15 gündür mağduruz ve sorunumuz giderilmiyor maalesef.

  • D-Smart Temsilcisi13 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön