17 Eylül 2015

D-Smart 81 TL' Lik Hizmet Almıyorum

1 yıldır Dizi Spor (hd) + ADSL 8Mb-limitsiz (AKN50gb) paketini kullanıyorum. Aylık 81 TL Spor paketini dahil etmemin nedeni şampiyonlar ligi ve avrupa kupası maçlarını izlemek. Bu maçları bu sene D-smart' in vermeyeceğini öğrendim. Spor kanalını sadece bu maçlar için almıştım. Ayrıca belgesel kanallarında bir çok kanalda silindi. Daha düşük ücretli tarifeye geçmek istiyorum. Satın aldığım paketin ilk günü ile bugün arasında çok fark var. Paketi satarken o da var, şu da var, bu da var diyip hop 81 TL müthiş hiç sıkıntı yok. Bunlar şimdi yok, daha düşük ücretli tarifeye geçeyim deyince; olmaz, yapamayız cevabı aldım. Böyle devam ederse başka bir dijital yayın platformuna geçmeyi düşünüyoruz.

Mehmet 147 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet18 Eylül 2015

  Yani aboneliğinizi iptal edin diyorsunuz. Tebrik ederim. Gerçekten takdir edilesi bir kurumsal anlayışınız var. Zevkle aboneliğimi sonlandıracağım. Çevreme de asla tavsiye etmeyeceğim, hatta vazgeçirmek için elimden geleni yapacağım.

 • D-Smart Temsilcisi18 Eylül 2015

  Değerli Abonemiz ; 17 Kasım 2014 tarihinde düzenlenen Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi yayın hakları ihalesine D-Smart ve Star TV katılmış, önceki yayın hakları dönemine kıyasla önemli oranda bir artış ile teklif sunulmuştur. Ancak yayın hakları, birisi açık yayın yapmak üzere, farklı iki kuruluş tarafından kazanılmıştır. Bununla beraber; Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın 2018 yılına, Galatasaray’ın ise 2020 yılına kadar olmak üzere, tüm hazırlık ve özel karşılaşmaları ile Şampiyonlar Ligi-Avrupa Ligi ön eleme maçları D-Smart ekranlarında yayınlanacaktır. Taahhütlü sözleşmenizden süresinden önce caymanız halinde taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar size sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamını taahhüt sonlandırma bedeli olarak talep ediyoruz. Bunun dışında fesih talebiniz nedeniyle herhangi bir cezai bedel talep etmemekteyiz. BTK internet sitesinde (www.btk.gov.tr) yer alan sıkça sorulan sorulardan “taahhütlü tarife aboneliğimi istediğim zaman sonlandırabilir miyim” alanında da bu bilgiye ulaşabilirsiniz. Sözleşmenizde yer alan “ABONE, D-SMART uydu platform hizmetleri kapsamında sağlanan program, kanal ve içeriklerin, belirli dönemler için lisanslanmış ve tüketicilere sunulmakta olduğunu, abonelik süresi içerisinde söz konusu program, kanal ve içeriklerin lisans sürelerinin sona ermesi ve başkaca zorunlu nedenlerle program,kanal ve içeriklerin artık sunulamaması ve değişiklikler olması halinde D-SMART’ın bir sorumluluğu bulunmadığını kabul, beyan ve taahhüt eder.” Maddesi bu tür değişiklikleri açıklamakta olup sözleşmenin imzalanması ile tarafınızdan kabul edilmiş bulunmaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Paket Değişikliğiniz ile ilgili işlem sağlanamamaktadır. D-Smart olarak siz değerli üyelerimize her zaman olduğu gibi en kaliteli spor, film, dizi ve belgesel içeriklerini, yüksek kalitedeki yayın anlayışı doğrultusunda önümüzdeki dönemde farklı açılımlar ile sunmaya devam edeceğiz.

 • D-Smart Temsilcisi17 Eylül 2015

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

 • Mehmet17 Eylül 2015

  Bu durumda d'smart a göre mağdur değilim. Satarken her şey güzel. Bu haksız taahhütten dolayı şikayetçiyim. İlgili kuruluşun en kısa zamanda mağduriyetimi giderecek şekilde gerekli işlemi gerçekleştirmesini istiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön