17 Ocak 2015

D-Smart 5 Günlük Hizmete 1 Aylık Fatura Gönderdi

D-Smart taahhüdüm sonlanmasına 10 gün kala iadeli taahhütlü dilekçemi yollayıp aynı gün telefonla 4 Ocak'ta sözleşmemi sonlandırmaları talimatını verdim. 5 Ocak'ta Uydunet'e geçeceğim için kesinlikle sözleşmemin fesih edilmesini tekrar talep ettim. Hem telefonla sesli olarak hemde 24 Aralık'ta gönderilmiş yazılı talebime rağmen 5 Ocak'ta sözleşme fesih talebimin yeni işleme konulduğunu iddia ediyorlar.


Hem decoder hemde modemi en yakın şubelerine teslim ettim. 5 günlük hizmet aldım bana 1 aylık fatura çıkarttılar. Şimdi ayın 13'ünü tarih alacaklarını söyleyip bana 5 günlük değil 13 günün hizmetini kesip iade ücreti yapacaklarını söylüyorlar. Hizmet almadığım süreyi neye dayanıp parasını alıyorlar.

Evrim 253 Okunma

Cevaplar

  • Evrim02 Şubat 2015

    Ben hayatımda D-Smart kadar prosedürlerimiz ayağı çekip fazla kestikleri faturalarının üzerine yatan bir firma görmedim. Digiturk'ten ayrıldığımda kesinlikle D-Smart'ta yaşadığım sorunları yaşamamıştım. Kesinlikle bunlardan uzak durun geçen aydan beri sözde sorunumla ilgileniyoruz ayağı yapıp hala kestikleri fazla ücreti ödemediler. IBAN numarası almak için arayıp işlemlerde bir yanlışlık olmuş ayağı yapıp ay sonunda anca iade işlemleri yapıyoruz diye oyaladılar. Geçen ayın 13'ünde faturayı tam ödedim keşke ödemeseydim. o zaman fatura ödemedi diye işlem başlatırlardı sıra onların ödemesine gelince prosedür ayağı çekiyor.

  • D-Smart Temsilcisi19 Ocak 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön