01 Nisan 2013 #1718046

D-Smart 5 Aydır Kurulum Yapılmadı!

Hizmeti satıncaya kadar ilgilenen D-Smart İstanbul'dan Tekirdağ, Marmara Ereğlisine taşınmış olduğum 5 aydan bu yana teknik servisi göndermedi. Çanak anten kurulumu mu yapmadılar ama her ay Fatura düzenleyip ve faturalarını tahsil ediyorlar.Defalarca kendilerine telefon ve e-posta ile ulaştığım halde bana " sizi aradık ulaşamadık " gibi bir bahane uyduruyorlar. Telefonuma ulaşan her cevapsız yada duymadığım çağrılara tek tek geri dönüyorum.

Turgay 66 Okunma

Cevaplar

 • Turgay08 Nisan 2013

  D-Smart aradığında uyuyordum. 10 dakika sonra kendilerine dönüş yaptım. Her zaman ki gibi müşteri hizmetleri yetkilisi "kayıt aldık,teknik servis yönlendirmesi yapıyoruz" diye masal okudu. Yine hiç bir teknik servis beni aramadı. D-SMART BÜYÜK ŞEHİRLER HARİCİNDE HİZMET VEREMEMEKTEDİR... TEKİRDAĞ/ MARMARA EREĞLİSİNDE 5 AYDIR ÇANAK ANTEN KURULUMU YAPACAK TEKNİK SERVİS GÖN-DE-RE-ME-Dİ !!! Kendi imkanlarımla kurulum yaptırdım. BENDEN ALDIĞINIZ PARAYI HAKETMİYORSUNUZ D-SMART... Ve bunu size HELAL ETMİYORUM !!!

 • Turgay08 Nisan 2013

  D-Smart tarafından aranmışım. Aradan 10 dakika geçmeden geri dönüş yaptım. Müşteri temsilcinizle görüştüm. Teknik servis yönlendirileceği söylendi. Ogün bugün tam 5 aydır teknik servis gönderemediniz. SADECE BÜYÜK ŞEHİRLERDE HİZMET VERDİĞİNİZİ KANITLADINIZ.. TEKİRDAĞ BÖLGESİNDEKİ TEKNİK SERVİSİNİZİ 5 AYDIR ÇANAK ANTEN KURULUMUNA GÖN-DE-RE-ME-Dİ-NİZ !!! Kendi imkanlarımla kurdurdum. Ödediğim paraları haketmiyorsunuz !!! Teşekkürler.

 • D-Smart Temsilcisi02 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 02/04/2013 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 55 65 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

 • D-Smart Temsilcisi02 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön