05 Ocak 2017

D-Smart 4 Ay Boyunca Bütün Kanallar Hediye Diyor Ama TRT Bile Çıkmıyor!

274**** numaralı D-Smart abonesiyim. 3 yıl oluyor. Herhangi bir sorunumuz olursa arıyor, ulaşamıyoruz. Abonelik yenileme dönemlerinde sağ olsun D-Smart bizi hatırlıyor ve cebimize bir mesaj gönderiyor. 28.12.2016'da yine buna benzer bir mesaj geldi. Mesajda "izleyemediğiniz kanal kalmasın... 4 ay boyunca size hediye" yazıyordu. Aboneliğin de sona ermesine 4 ay kaldı ya ne tesadüf. Açıkçası hangi kanalları seyredemiyorduk da seyretmemize izin verildi anlayamadık.


Şikayet yazma sebebime gelirsek; o mesaj geldikten sonra birçok kanalı izleyemez duruma geldik. Özellikle TRT'nin hiçbir kanalı 10 gündür çıkmıyor. Bu durumun karla kışla ilgisi de yok. Telefonla şikayet etmek istediğinizde asla ulaşamadığınız bu kuruma, Sikayetvar sitesi aracılığı ile ulaşmak dileğimizle.

Azmi 728 Okunma

Cevaplar

  • Azmi05 Ocak 2017

    Yukarıda kopyala yapıştır yaparak sorunun çözüldüğünü yazan D-Smart'ın yazdıkları gibi değil durum. Evet D-Smart yetkilisi aradı. Kendisine TRT kanallarının hiç çekmediğini anlattım. Evde olmadığım için evde olan birisini istedi. Eşimle görüşmüşler. Şansına şu anda kar çok yoğun ve hiç sinyal yok TV'de. D-Smart'ta bunu fırsat bilmiş sorun sinyalden işte deyip sıyrılmış. Sorun diğer kanallar gösterirken de vardı, o zaman da TRT kanalları göstermiyordu açıklamamızı es geçip sorunu çözdük diye mesaj atıyorlar. Sorunu çözmek isteyen bir yetkili arasaydı, konuyu kapatmaz, televizyon çekerken tekrar ararım derdi. Biz de ciddi davrandığı için teşekkür ederdik. Şu anda burada teşekkür edilecek birisi varsa o da 2 saat içerisinde sorunumu çözmek için bana dönülmesini sağlayan "Şikayetvar" Sitesidir.

  • D-Smart Temsilcisi05 Ocak 2017

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 05.01.2017 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi05 Ocak 2017

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön