09 Kasım 2015

D-Smart 100 TL Kablolama Ücreti Aldı!

Bir basiretsizlik edip D-Smart bağlattım. D-Smart yetkili servisi TV HDMI uyumlu olmadığı için (SCART girişi var) evin içine "bobinaj" yapması gerektiğini söyleyip evdeki yaşlı insanlardan 100 TL kablolama bedeli almış.


Tek yaptığı HDMI kablo yerine SCART kablo takmak. D-Smart'la yaptığım görüşmelerde bayinin bizim talebimizle altın uçlu SCART kablo taktığını bedelin bunun bedeli olduğunu söyledi. Gayet saygısız, lakayt müşteri temsilcisiyle yaptığım görüşme sonunda üyeliği başlamadan iptal etmeye çalışmamla sonlandı.


D-Smart iptal birimi birkaç gün sonra arayarak iptal talebimin iptal olduğunu, müşteri hizmetlerinin başka bir görüşme (?) yaptığını o görüşmede iptali teyit edemediklerini söyledi.

Serkan 145 Okunma

Cevaplar

 • Serkan18 Kasım 2015

  D-Smart hala utanmadan sıkılmadan bayinin kabloyu bize sattığını yazıyor. Biz bayiden kablo istemedik. Kablo satın almadık. Bayi o kablo olmazsa D-Smart'ın çalışmayacağını iddia ederek bizden 100 TL gasp etti. D-Smart da bu duruma göz yummaya devam ediyor. Bu kadar yüzsüzlük akıl alacak iş değil. Bayinin dolandırıcılık yapacak yüzü kimden aldığı ortada.

 • Serkan12 Kasım 2015

  D-Smart Dsmartlığa devam ediyor. Bana hiçbir bilgilendirme yapılmadı. Benden 100TL'yi, bu yetmemiş gibi hem hiç izlemediğim D-Smart bedelini hem de gelip bağlamadıkları, hiç aktive etmedikleri, kendilerinin de bunu Allah allah niye bağlanmamış acaba diye kabul ettikleri Internet aboneliğinin bedelini açık şekilde gasp ettiler. Bir de utanmadan bilgi verilmiştir diyor. 11 Kasım'da yaptığım tüm görüşmeler ayrı ayrı "aboneliğinizi iptal etmek istemişsiniz öyle mi? ", "abonelğinizi iptal mi etmek istiyorsunuz", minvalinde görüşmelerdi. Bilgi bu mu?

 • D-Smart Temsilcisi12 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.11.11.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • Serkan11 Kasım 2015

  Bir basiretsizlik edip D-Smart bağlattım. D-Smart servisi TV HDMI uyumlu olmadığı için evin içine "bobinaj" yapması gerektiğini söyleyip evdeki yaşlı insanlardan 100 TL kablo bedeli almış. Tek yaptığı zaten kutudan çıkan SCART'ı takmak. D-Smart'la yaptığım görüşmelerde bayinin bizim talebimizle altın uçlu SCART kablo taktığını 100TL'nin onun için olduğunu söyledi. Gayet saygısız lakayıt müşteri temsilcisiyle yaptığım görüşme, üyeliği başlamadan iptal etmeye çalışmamla sonlandı. D-Smart iptal birimi birkaç gün sonra arayarak iptal talebimin iptal olduğunu çünkü o sabah müşteri hizmetlerinin bir görüşme yaptığını o görüşmede iptali teyit edemediklerini söyledi. Bu kadar rezalete ayıp az bile.

 • D-Smart Temsilcisi10 Kasım 2015

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön