26 Aralık 2017
Yorum Yap
#9945568

Bir D-Smart Faciası!

D-Smart çağrı merkezi üzerinden bir hafta önce TV aboneliği başlattım.
Yayını "Cam Modül" üzerinden alacağım. Modülü almam bayiye yönlendirdiler bayinin stoklarında yokmuş. Ne zaman geleceği de belli değilmiş. Müşteri hizmetlerini aradım onlar belki daha fazla bilgi sahibidir diye fakat onlar sorduğum soruyu bile dinlemiyor. Ben modül ne zaman stoklarınızda olur diye soruyorum telefondaki kişi bana kayıt açalım diyor. Daha beni dinlemiyorsun ey güzel insan sen kayıt açsan ne olur? Koca ülkede bunu temin edebilecekleri, elinde modül olan bir bayi yok herhalde. Daha abonelik başlamadan bu kadar sorun çıkarıyorlarsa bir de abone olunca daha neler olacak Allah bilir!

Metin 798 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi26 Aralık 2017

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.Modül üyelik aktivasyon işlemleriniz geciktiği için üzgünüz.Kurulum yapacak bayimize cihaz gönderimi yapılmıştır.Bayimiz kurulum işlemleri için size ulaşacaktır. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi26 Aralık 2017

    Değerli Müşterimiz Sayın METIN E., 9945568 ıd numaralı talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller başlatılmıştır. Şikayet konusunun çözümüne dair bilgilendirme sağlamak adına, en kısa sürede tarafınıza detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler