D-Smart Zorunlu Taahhüt Yaptırıyor!

Aytaç Vural Ş. |

D-Smart kullanıcısıyken ikinci bir decoder gönderip ayrı bir abonelik açmışlar başta A... bey hediye olarak gönderdi dedi sonra ikinci bir abonelik çıktı. İptal ettirmek istediğimde de iptal cezası olarak 270 TL bedel yansıtacaklarını bildirdiler. 1 yıllık taahhüt etmek zorunda kaldım. Bu sorunumun giderilmesini ve ikinci aboneliğimin iptalini istiyorum cezasız bir şekilde.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Üyelik/Paket Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Mayıs
  12:40

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 03.05.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  D-Smart’ tan almış olduğunuz hizmete ilişkin abonelik sözleşmesinin herhangi bir zamanda iptali halinde Tüketici Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında herhangi bir cezai bedel talep edilmemektedir. Bununla birlikte, abonelik taahhütü vermiş olan abonelerimizin, taahhüte rağmen süresinden önce iptal talebinde bulunmuş olması halinde, taahhüte istinaden kampanya kapsamında verilen indirimler ve giderler talep edilmektedir.

  Saygılarımızla .

 • 03 Mayıs
  12:39

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart