21 Eylül 2016

D-Smart Zorla İstemediğim Şeyi Satıyor!

Birkaç ay önce D-Smart aboneliğimi iptal ettim. Sonra arayıp "borcum var mı?" diye sordum, "yok" dediler. Şimdi kartımdan kutu bedeli olarak 150 TL almışlar. Birincisi önceki aboneliğimden bu kutunun benim olması gerekiyordu. Hadi diyelim ki değil. "O zaman kutunuzu vereyim paramı iade edin" diyorum; "olmaz o kutu artık sizin satın aldınız" diyorlar. "Ben satın almak istemedim, siz zorla sattınız" diyorum, "otomatik ödemede olduğundan ve kutuyu iade etmediğinizden bu normal uygulama" diyorlar. "Bana zorla istemediğim bir şeyi satıp habersiz para çekerseniz bu yanlış olur" diyorum, "biz size bir kayıt açalım" diyorlar. Kendim ettim kendim buldum.

Bülent 305 Okunma

Cevaplar

  • Bülent21 Eylül 2016

    Evet D-Smart dönüş yaptı, paranı vermiyoruz, makineyi sana fatura ettik, güle güle kullan dediler. Soygunculuğun başka boyutu. Paramın hayırını görsünler (şaka şaka görmesinler inşallah). Elini ver kolunu alama. Umarım tanıtım vs... için beni aramazlar. O kadar kızdım ki, arayan arkadaşa karşı seviyem oldukça düşer:).

  • D-Smart Temsilcisi21 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.21.09.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi21 Eylül 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön