02 Ocak 2016

D-Smart Zoraki Abonelik!

D-Smart'ın ilk abonelerindeniz, öyle ki ilk çıktığında aylık abonelik ücreti yoktu. Abonelik, kart ve alıcı ücreti ödeyerek bu zamana kadar ilk aboneliğimizde aldığımız kanalları aylık ücret ödemeden izledik. Fakat D-Smart bütün belgesel kanallarını kapatarak beni aylık ücretli abone olmaya zorluyor. Şu anda telefonun arkasına çatal bağlasam bile aynı kanalları izleyebilirim. D-Smart bana ilk başta sattığı kanalları geri alarak haksızlık etmiştir. Hakkımı istediğimde de bana aylık 20 lira karşılığında geri alabileceğimi söyledi. Eğer konu HD alıcı ise elimde HD alıcı da var kartımı o cihazda da kullanabilirim. Sözleşmede böyle bir şey yazmıyor.

Nuh 78 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi04 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.04.01.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi04 Ocak 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön