06 Şubat 2015

D-Smart Yüksek Ücret Talep Ediyor.

Superonline'den hediye olarak aldığım D-Smart ücretsiz aboneliği 1 sene kullandıktan sonra aboneliğimi iptal ettirdim. Gerekli evrak işlerini hallettikten sonra D-Smart cihazını bayiye götürdüm ve cihazı aldığım bayii açık değildi. Bu işlemi 3-4 defa mesai saatlerinde yapmama rağmen aldığım hala açık bulamadım.

Aradan bir süre zaman geçtikten sonra cihazı teslim etmediğim gerekçesiyle satın aldığım varsayıldı ve benden 300 TL cihaz parası talep edildi. Firma şuan cihazı almayı reddedip 300 TL parasını ödememi istiyorlar ama iptal dilekçesini gönderdikten sonra bana cihazı vermediğim takdirde 300 TL ücret talep edileceğini kısacası bu durumu izah eden herhangi bir bildirim yapılmadı.

Muhammed 1.362 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed 07 Şubat 2015

    Tarafıma hala geri dönüş yapılmadı

  • D-Smart Temsilcisi06 Şubat 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön