17 Ocak 2014

D-Smart Yüksek Ücret İstiyor!

2010 yılından 08.2013'e kadar D-Smart uydusunu kullanmaktaydım. Kampanyam dahilinde 2 yıllık sözleşmemiz olduğu ve sözleşme bitiminde dijital kutunun bana ait olacağı bildirilmişti. Ağustos 2013'de kullanmayı bıraktım. Yoğun iş tempom nedeniyle faturaların gelmediğini fark edemedim. Eve fatura gönderilmesi hakkında talimat vermiş olmama rağmen üç ay boyunca bana hiç fatura gelmediği halde geldiği iddia ediliyor ve yasal işlem yapılacağı söyleniyor.

Buna ek olarak dijital kutuyu aylar öncesinden geri teslim etmiş olmam gerektiği ve teslim etmediğim için faturanın kesildiği ve benim 300 liradan fazla kutu ödemesi yapmam gerektiği bildirildi.

Taner 78 Okunma

Cevaplar

  • Taner20 Ocak 2014

    Problemimin hiç bir anlamda çözülemediğini üzülerek belirtmek durumundayım. Bugün firmadan geri dönüş yapıldı; ancak söyledikleri şey çözüm bulmaktan çok sorun yaratmak bazındaydı. Yapıcı hiç bir konuşma mevcut değildi. Faturaları ödemediğimizi öne sürerek kutu ücretinin ödenmesi konusunda diretilti. Fatura konusunda diyecek çok fazla sözüm yok takip etmeliydim (faturaların gönderilmemiş olmamasını da hizmet eksikliği olarak görmeye devam etmekteyim); ama ödenmemiş faturalarla ödemek durumunda bırakılan kutu ücreti arasındaki bağlantıyı hala çözebilmiş değilim ki konuşmalarımda dijital kutuyu geri vermeyi de kabul etmişken ben niye hala fatura ödemesi olmak zorunda diye diretiliyor?

  • D-Smart Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön