16 Kasım 2015

D-Smart Yüksek Fiyat, Yetersiz Bilgilendirme!

Yaklaşık 3 sene kadardır platformunu kullandığım D-Smart çevremdeki komşulara ayrı bana ayrı fiyatlandırma çıkarıyor. Bunu indirim yapmaları için kendilerine bildirdiğimde yeni bir aboneye nazaran daha uygun fiyata kullandığımı söylüyorlar. 2016 nın 6. ayında bitecek taahhüdümden vazgeçmem halinde ödeyeceğim bedel için telefon açtığımda kullanmış olduğum 4 aylık dönem için ekstra 300 küsur TL ek ödeme çıkardılar.

Ana aboneliğime 81 TL öderken şu an yeni taahhütle 79 TL ödemiş olmam ve maxi paket adı altında 3 tane kanal açmalarının 4 aylık külfetinin 300 TL gibi bir meblağ olması mümkün değil. Müşteri hizmetleri "ben ekranımda gördüğümü okuyorum" diye komik bir açıklamada bulundu.

Talha 343 Okunma

Cevaplar

  • Talha 17 Kasım 2015

    Tarafıma vermiş olduğunuzu iddia ettiğiniz "detaylı bilgi" müşteri temsilcinizin beni arayarak "bu fiyata taahhüt vermişsiniz, taahhüt bitene kadar indirim yapamayız" demesi ise evet gayet başarılı bir bilgilendirmeydi. Bu saatten sonra taahhüt bitimine kadar D-Smart'ı ne tavsiye ederim ne de bir başkasının başının yanmasını isterim. İlgisizliğiniz ve paraya olan hassasiyetiniz için teşekkür ederim. Digiturk gibi üye toplamak için indirim üzerine indirim yapacağınız günler yakındır!

  • D-Smart Temsilcisi16 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 16.11.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi16 Kasım 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön