D-Smart Yüksek Fatura Gönderiyor!

Bünyảmin A. |

D-Smart limitli internet ile başlamıştım. İhtiyaçtan ötürü yükselttim. Sonradan kendi evime geçtim ihtiyacım kalmadı kardeşime bıraktım interneti o da hiç kullanmıyor. Düşürmek istedim, olmaz denildi. Nedenini sorduğumda cevap dahi veremiyor. D-Smart'ı kapatayım o zaman dedim. 101 Lira denildi. Sonradan kapatma birimi 450 liradır denildi anlam veremedim. O zaman düşürelim denildi. Bu şekilde kabul ettim.

Fakat 2 aydır yine yüksek fatura geliyor. Telefonumdan arıyorum hat düşüyor. Başka numaradan arıyorum hemen cevaplanıyor. Beni fatura ödemeye ve kimseyle muhatap olamamaya zorluyor D-Smart. Bıktım artık kurumsal ağızdan konuşmalarından.

Etiketler :

Fatura Gönderimi Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ekim
  15:19

  Değerli Müşterimiz;

  Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 26/10/2013 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır.

  Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

 • Bünyảmin A.
  27 Ekim
  15:11

  Telefonunuz hiçbir şekilde aranmıyor dakikalarca bekliyorum. Sorunumu çözmek için bir kere dahi arayan olmadı.
  Sorunum ÇÖZÜLMEDİ halen daha

 • 26 Ekim
  12:57

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.