03 Nisan 2013

D-Smart Yüksek Fatura Gönderdi!

Teknosa'dan aldığım televizyondan ötürü ki Teknosa'yı da buna alet olduğu için ayrıca kınıyorum. 2012 0cak ayı başında bir telefonla D-Smart süper paket üyeliği aldım aylık 30 tl dendi ki bazı aylar fazlasını ödemek durumunda kaldık aradan 1 yıl geçti iptal etmem gereken tarihin 15 şubat olduğu söylendi ben 1 şubatta aradığım için iptal tarihini 1 şubat kaydetmişler ki ben şubat ayı faturasını da tam olarak ödedikten sonra mart ayında 699 tl fatura geldi nedeni 1 şubatta telefon etmişim. Teknosayı da kınıyorum alet olduğu için teklif edilmeseydi bunlar başıma gelmeyecekti.

Oğuz 38 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi15 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 09.04.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 55 65 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • Oğuz04 Nisan 2013

    yıllar evvel almıştım d smartı il çıktığından beri müşterisiyim sonra teknosadan aldığım tv ile 2 ay bedava deyip girdim paralı hd yayınlarına 1 sene dediler 1 sene ödedim sonra teslim ettim iptal etmem gereken tarih 15 şubatmış be 1 şubatta telefonla ardım o tarihi iptal tarihi olarak kaydedip benip 15 şubatta teslim etiğim uydu alıcısı ve ekipmanlarını teslim ettiğim tarihi kabul etmeyip bana 699 tl fatura gönderdiler bumudur hizmet yazıklar olsun yıllardır size para kazandıran belki tekrar kazandırabilecek insanlara bumudur reva gördüğünüz yazıklar olsun teknosa yada bu tezgaha alet olup bize bu kazığın atılmasında ön ayak olduğu için, her türlü tüketici hakları savcılık baş vuracağım. .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön