D-Smart Yıllık Ücret Çelişkisi!

Ercan G. |

D-Smart müşteri hizmetlerinden 26-03-2013 tarihinde arandım mevcut Ttnet te kullandığım internet paketimden aynı fiyatına D-Smart üyesi yapalım dediler. Hd Giriş paketinden başlarız daha sonra siz bunu yükseltebilirsiniz dediler (müşteri hizmetlerinde ses kayıtlları mevcuttur. )
konuyla ilgili bilgimiz yoktu daha sonra araştırdım.

Maç yayınlarını izleyebilmem için maxi pakete geçmem gerekiyormuş. D-Smart'ın sitesinde Hd Pakette giriş paket 63 TL Maxi paket : 69 TL yazmaktadır Konuya istinaden müşteri hizmetlerini aradım fakat bu maxi pakete geçmem için aylık 89 TL ödemek gerektiğini söylüyor ama sitenizde böyle yazmıyor. Müşteri hizmetleri her konuya bahane buluyor anlayacağınız. İptal etmek istiyorum.

Etiketler :

Fatura Gönderimi Çağrı Merkezi Bilgilendirme Üyelik/Paket Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Nisan
  17:39

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 01.04.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 55 65 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 29 Mart
  16:41

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz