30 Eylül 2016

D-Smart Yetkili Bayii Tarafından Adıma Açılan Üyelik!

4 ay önce üyeliğimi sonlandırmak istediğimi belirten faksları çektim, cihazları teslim ettim. İlgili işlemler yapıldı ve üyeliğim iptal oldu. Fakat Eylül 2016'da telefonuma 545 liralık borcu ödemez isem yasal takip başlatılacağı yönünde mesaj geldi. Hemen sorgulamasını yaptım ve "Şişli" adresi için kurulum yapıldığı söylendi. Kısaca açık adres yok! İtirazımı ettim, gerekli incelemeler başladı.

Bugün müşteri hizmetleri tarafından sözleşme yapılmadığını öğrendim fakat bu 545 liralık faturanın 400 lirası zaten cihaz iade bedeli. Cihazı benim bulmam gerektiği söylendi! Bayiyi aradım. Sorunumu belirtir belirtmez, telefon yüzüme kapandı. Kısaca; Sorunumu anlatırken problemi anlayıp yüzüme kapatan ve adresin açık olmamasına rağmen onay geçilmesi bu bayinin tamamen haksızlığı kendilerinin yaptığını doğrulamakta ve bu bayii resmi bayii olarak geçmekte!
Bayii; Şişli İletişim Tek.

Korhan 351 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi06 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 04.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi30 Eylül 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön