21 Eylül 2016

D-Smart Yeni Taahhüt Almak İçin Müşteri Mobbingi!

D-Smart çağrı merkezi tarafından yapılan aramalar bıktırdı! Üyeliğim sona ermesine yakın karar vereceğim dememe rağmen bugün tekrar aradılar. Ama bu sefer bir kurumsal firma adına arayarak kandırılma ile karşılaşınca buna bir son vermek üzere şikayetimi herkesin göreceği şekilde yazmak ve paylaşmak istedim. 3 ay var sözleşmenin dolmasına ama bugün avantajlı tarifeden yararlanma hakkınız sona erdi dediler. Uzatmayacağım nokta! Müşteri haklarına ne oldu'? Hem ne hakla doğru olmayan beyanda bulunarak telefonda taciz ediyorsunuz. Bu nasıl bir anlayış!

Ahmet 179 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi21 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 21.09.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi21 Eylül 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön