27 Temmuz 2016

D-Smart Yeni Eklenen Kanallara Ekstra Ücret İstiyorlar.

Yıllardan beri D-Smart abonesiyim. Yeni eklenen Outdoor, boomerang gibi kanallar için benden ekstra ücret istiyorlar. Bunun etik olduğunu kesinlikle düşünmüyor gereğini rica ediyorum.

Erman 158 Okunma

Cevaplar

  • Erman28 Temmuz 2016

    Merhaba D-Smart, verdiğiniz bilgilendirmelere kesinlikle katılmıyorum. Sizin en büyük ve en iyi platform olduğunuzu biliyorum ancak sonradan eklenen bu kanalları ayrı birer paket olarak sunmanızı en azından yeni aboneler için gerçekleştirebilirdiniz. Ben size ilk abone olduğum zaman full paket için oldum. Şimdi kanallar arasında gezinirken bazı kanalların açık olmaması beni son derece rahatsız etmekte ve platformunuza olan ilgimi olumsuz yönde etkilemektedir. Bilgilerinize sunulur.

  • D-Smart Temsilcisi27 Temmuz 2016

    Değerli Abonemiz, Üyelik başlangıcında size sunulan tüm kanal yayınlarından hizmet almaktasınız. Geçtiğimiz dönemlerde dünyanın en büyük medya kuruluşlarıyla anlaşmalar yaparak en prestijli kanalları HD kalitesiyle platforma taşımış, içeriğimizi daha da zengin hale getirmiştik. Güçlü ve geniş bir içerik sunmayı hedefleyerek, yapılan bu büyük yatırımların bedellerini siz değerli abonelerimize yansıtmadık. Mevcutta abonelerimize sunduğumuz birbirinden zengin kanal alternatifleriyle, sektörde en çok HD kanal sunan uydu platformuz. Toplam 84 HD kanalımız bulunmaktadır. Yeni dönemde yapılan önemli anlaşmalar ve yatırımlarla birlikte E! Entertainment HD, TRACE Urban HD ve Fashion TV HD, Boomerang HD, BBC Earth HD, Outdoor Channel HD Viasat History & Nature HD ve Docubox HD kanalları platformumuzda yayına başlamıştır. Yapılan bu büyük yatırımlar tüm abonelerimize yansıtılmamış, bu kanallara özel ilgisi olan abonelerimiz için 4'er kanaldan oluşan Belgeselsever ve Eğlencesever ek paketler oluşturulmuştur. Saygılarımızla.

  • D-Smart Temsilcisi27 Temmuz 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön