21 Şubat 2013

D-Smart Yayınları İzleyemiyorum!

2009 yılında Arçelik logolu ve güvencesinde almış olduğum 2 adet D- Smart yayınlarını seyretme de programlı uydu alıcısındaki hiçbir kanalının 4 aydan beri kapalı olduğunu belirtmek isterim. 40 seneden beri Arçelik firmasının ürünlerini kullanmaktayım. Bir Türk firması olduğu içinde her zaman gurur duymaktayım. Konu ile ilgili D-Smart firmasını birkaç kez telefon ile aradım ve ayrıca Kocaeli'nde ki yetkilisine ulaştım bana 4, 5 sayfadan ibaret bir taahhütname imzalamam gerektiğini belirttiler. Taahhütnameyi okuduğumda ileriki zamanlarda yayınlardan ücret alınabileceğini kabul ve taahhüt etmemi istemekte olduklarını anlamış bulunmaktayım. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Hüeyin 73 Okunma

Cevaplar

  • Hüeyin21 Şubat 2013

    Beni bugün Arçelik ile ilgili arıza servisinden aradılar şikayet konusu arıza değilki.Arçelik firmasının güvencesi altında alınan uydu alıcısının D-SMART yayınlarının ilgili Doğan Holding kuruluşu tarafından 4 aydan beri kapatılması ve taahütname imzası koşulu ile açılacağının belirtilmesidir.BEN ARÇELİK FİRMASININ GÜVENCESİ ALTINDA söz konusu 2 uydu alıcısını aldım.Benim D-SMART ile işim olamaz ücreti Arçelik firmasının genel satcısına ödemiş blunmaktayım sorunu BORÇLAR Kanununa göre ARÇELİK firması çözmeli.Ya paramı iade etmeli yada Yayını açtırmalı.Kaldıki benle birlikte aynı alıcıyı alan akrabalarımda uydu alıcısı D-SMART yayınını eksiksiz yapmakta.Sizleri fazlası ile meşgul etmekteyim mağduriyetimin gidderilmesini arz ve talep ederim.Aksi takdirde yıllarca evimde kullanmakta oduğum ARÇELİK firmasından vazgeçeceğim gibi Tüketici haklarıma kullanarak davacı olmak istememekteyim.Beni bu zor vazifeyi yapmaya mecbur bırakmayınız.SAYGILARIMLA Y.HÜSEYİN HAMAMCI .

  • D-Smart Temsilcisi21 Şubat 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön