D-Smart Yayınımı Kapattı!

Duygu K. |

2 gün önce D-Smart tarafından cazip gelen internet ve 2 sene boyunda bedava yayın kampanyasını fikri cazip geldi ve kurulumu tamamlattık. Ne var ki yılbaşı akşamı saat 00:00 itibari ile sinyal alamadık. Müşteri temsilciğini aradığımda bayi eksik evrak yüzünden yayını sonra erdirdiklerini söylediler.

5 senedir Digiturk kullandım ve onlarda böyle bir sorun görmedim. Yayınımı kesiyorsun hemde yılbaşı akşamı eğer müşteri memnuniyeti birazcık olsaydı 3 kez müşteri hizmetlerini aradığımda bir çözüm önerisi bulurlardı ama artık ne D-Smart'ı evimde görmek istiyorum ne de öneriyorum. Kesinlikle ve kesinlikle ne servisinde ne de müşteri temsilcisinde sonuç odaklı hiçbir şey yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yayın İzleyememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Ocak
  14:45

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 02.01.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 02 Ocak
  10:47

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz