06 Haziran 2016

D-Smart Yayını Yok!

D-Smart üyesiyim. 2 gündür yayınım yok ve 2 gündür bilinen D-Smart müşteri hizmetleri numarasına ulaşamıyorum. Gece 01.30'da aradım, bu kez de sürekli başka müşterilere destek veriyor diye bağlanmadım.

Ben de D- Smart sitesinde yıllık abonelik için başvurun sizi arayalım linkine mesaj bıraktım ve 10 dakika sonra aradılar, ben de "ben size bu numaradan ulaşamıyorum fakat siz bana hemen ulaştınız, bu nasıl tezattır dedim" karşı taraf" bu başka birim dedi" ben de "beni teknik desteğe bağlayın" onlar da "bu başka birim tekrar arayın" dedi.

Bu mu müşteri memnuniyetin D-Smart? Söylenecek çok şey var da neyse!

İsmail 58 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi09 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 08.06.2016 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi06 Haziran 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön