07 Haziran 2016

D-Smart Yayın Yok!

Uzun bir süredir D-Smart TV ve internet paketi kullanmaktayım. 2 gün önce başlayan sinyal sorunum için müşteri hizmetlerini aradım ve arama kaydı bilgisayar "sinyal sorunu yaşıyorsanız uydu alıcınızı fişten çıkarıp tekrar takınız" şeklinde kısa bir konuşma yapıyor. Müşteri temsilcileriyle ilk görüşmem tam 49 dakika bekledikten sonra gerçekleşti ve bana teknik yardımda bulundular. Telefonun kapanmasından yarım saat sonra sinyal tekrar gitti ve aynı sorunla tekrar karşılaştım.

Tekrar müşteri temsilcilerini aradığımda yaklaşık 55 dakika sonra bağlanabildim. Yine aynı işlemleri yaptırdılar ama sonuç yine aynı. Şimdi ise müşteri hizmetleri teknik servis çağırmanız gereklidir demekte. Ücreti de 45 TL olduğunu söylemektedir. Kullanıcı hatası olmamasına rağmen ve belli ki bir arama motorunun sinyal sorunuyla otomatik uyarı veriyorsa bu haksızlıktan başka bir şey değildir.

Gökhan 220 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi09 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 09.06.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi07 Haziran 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön