23 Ocak 2016

D-Smart Yayın Yok!

2,5 ay önce D-Smart bağlattı. Bağlattığım gün bile çalışmadı. İlk yayını 3 gün sonra aldım. Defalarca evime servis gelip gidiyor. Aylık 20 TL televizyon parası yüzüne her hafta 45 TL servis ücreti ödemem isteniyor. Bir hafta bile olmadı servis gelip yapalı, şu anda 3 gündür yine yayın yok. Ne yapmamızı istiyorsunuz diyorlar. Ne istiyorum sorunumu çözün. Çözemiyorsanız iptal edin. Ne demek bu yahu. Beceremediğiniz işi yapmayın kardeşim. Karşı komşum aynı çanakla bedava sorunsuz izliyor ben para verip sinir hastası oldum. Bir de telefonumun dakikalarını da D-Smart'a harcıyorum. Psikopata bağlamış gibi eve gelince TV çalışacak mı? Diye düşünüyorum.

Feray 36 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi25 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.23.01.206 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi25 Ocak 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön