06 Şubat 2014

D-Smart Yayın Sorununda Servis Ücret Talep Ediyor

Biz neden bu kadar haklarımızı savunamaz durumdayız? Bu kadar kalitesiz bir yayın alıp da ücret ödüyoruz ve hiçbir şekilde haklarımızı talep edemiyoruz. Yine D-Smart yine yayın sorunu. Bu sefer daha da kötü. Kanalları iki dakika izliyor iki dakika siyah ekran görüyoruz. Bir insanın ne kadar sinirlerine dokunuyor bunu anlatmama gerek yok herhalde.

Müşteri hizmetlerinden gelen cevap teknik servis yönlendirelim 30 TL karşılığı. Neden bunu ödemeliyim sorusuna aldığım cevap hanımefendi biz böyle çalışıyoruz. Bu ne anlama geliyor acaba? Biz aylık ücreti kuruşu kuruşuna ödeyelim siyah ekran izleyelim üstüne birde böyle yapılsın nerede müşteri memnuniyeti.

Tutu 63 Okunma

Cevaplar

  • Tutu09 Şubat 2014

    bu kadar kalıtesız ve sorumsuz bır fırma Turkıye genelınde tekdır!!!

  • D-Smart Temsilcisi06 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön