20 Temmuz 2013

D-Smart Yayın Sorunu ve Teknik Servis Ücreti!

5 temmuzda sinyal bir kez daha gitti, tatile çıkacağım için dönüşte 14'ünde arayıp 2 yılda en az 7-8 defa çanak anten yüzünden sinyal gitmiş dediler ve her seferinde 30 TL ücret ödedim servise. Artık yeter deyince ücretsiz servis gönderelim dediniz. Kimse aramadı, 17'sinde aradım, haklısınız, ücretsiz servis gönderelim dediniz. Kimse aramadı, 19'unda aradım, haklısınız, ücretsiz servis gönderelim dediniz. Akşam servis aradı, 30 TL istedi. 20'sinde sizi aradım, ücretsiz servis diye birşey yok, diğerleri sizi yanlış bilgilendirmiş, isterseniz ücretli servis gönderelim dediniz. Aboneliğimi iptal edin dedim, aboneliğiniz yeni başladı, ücretin tamamını ödemeniz gerek dediniz.

Mahir 35 Okunma

Cevaplar

  • Mahir25 Temmuz 2013

    Uzun bir süre sonra da olsa, sonunda çözüme ulaştık. Ancak müşteri hizmetlerinde görevli arkadaşların konularına daha vakıf olmalarını dilerdim. Ayrıca bayii sistemlerinin kontrollerini çok daha iyi yapmalarını tavsiye ederim.

  • D-Smart Temsilcisi24 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön