23 Nisan 2013

D-Smart Yayın Sorunu!

18. 04. 2013 Tarihinde D-Smart HD Kanalların "Fec" değerini değiştirmiş. Fakat benim kullanmakta olduğum Panasonic TX-P42GW20 Marka dahili HD uydu alıcılı TV'de FEC değeri manuel olarak girilmiyor. Zorlu bir uğraştan ve defalarca görüşmeden sonra sorunu tespit ettim ve Dsmarta bildirdim. Dsmart yetkilileri sorunun bana ait olduğunu tv'nin servisi ile görüşmemi belirterek işin içinden çıkmaya çalıştılar. Şimdi size soruyorum beni arayarak ürününüzü satacaksınız sonra frakans fec ayarlarını değiştireceksiniz , sonrada sorun bizden kaynaklanmıyor diyeceksiniz ve izleyemediğim kanalların paralarını benden tahsil edeceksiniz. Bunu hiç yakıştıramadım Dsmarta.

Sezgin 157 Okunma

Cevaplar

  • Sezgin 25 Nisan 2013

    Sorunun kaynağını ben çözdükten sonra , Bilgilenme yapıldı olumsuz olduğu için bunu da şikayetimde bildirdim zaten ! Sorunum çözülmediğinden şikayette bulundum. Anlaşılan ''biz ne dersek o'' mantığıyla hareket ediyorlar. HD Kanallarınızı izleye biliyor muyum HAYIR izleyemediğim kanallar için fatura gönderecek misiniz ; EVET. Bir sürü bu yönde şikayet var En azından nasıl yardımcı olabiliriz elimizden ne gelir diye DSMART 'da bir çaba yok. Not: Panasonic Tv sevisi de fec ayarlarını değiştiremediklerini belirterek, sorunun DSMART dan kaynaklandığını belirti.

  • D-Smart Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, 21/04/2013 tarihinde Müşteri Hizmetlerimiz ile görüşme sağlayarak belirtmiş olduğunuz konu hakkında tarafınıza bilgilendirme yapıldığı tespit edilmiştir. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön