18 Nisan 2013

D-Smart Yayın Sorunu!

D-Smart paketine yıllar önce üye oldum. Olay 6 ay sonra başladı.Üye olduğum anda paketimde izleyebildiğim kanalların bir kısmı (ESPN, NTVspor, Nickelodien vb.) 6 ay sonra birden şifrelendi.Uzun telefon konuşmalarından sonra çanağımın yönünün yanlışlığı konusunda beni ikna ettiler. Servis çağırdık, bir sorun olmadığı ortaya çıktı ama onlar yine de ayak bastı parası aldı, sinyallerim yenilenince bir iki kanal hariç sorun çözüldü. O bir iki kanalı ancak 3 ay sonra açtılar.Bu arada neredeyse her ay yine diğer kanallarım da bozulmaya devam etti. Her seferinde 1 saat telefonda konuşarak genelde 2. veya 3. görüşmemde sorunun kendilerinde olduğu kabul ettiler.

Kenan 69 Okunma

Cevaplar

  • Kenan29 Nisan 2013

    Maalesef taciz devam ediyor. Telefonla arayıp artık size reklam göndermeyeceğiz demelerine rağmen yine geldi. Hem ürünü kullanırken paramla rezil oldum, hem de 2 yıldır tacizden kurtulamıyorum.

  • Kenan25 Nisan 2013

    Başka bir şikayetimle ilgili sorunum çözüldü. (Dsmarttan ayrılmama rağmen sürekli eposta ve telefon ile tacize uğruyordum, ayrılmama rağmen hala reklamlarını yapıyorlardı, tam 2 yıl sonra buraya yazdığım başka bir şikayet sonunda en azından bu çözüldü) ama yukarıda belirtilen konuyla ilgili sorunum çözülmedi, zaten çözülemez, çünkü dsmart beni bıktırdı ve ayrıldım. Ancak 10 larca kez telefon konuşması faturası ve parasını izleyemediğimiz kanallar nedeniyle bir nevi kazıklandım. konuyla ilgili bir kere arandım ancak toplantıda olduğum için yarım saat sonra aramalarını rica ettim. Aramadılar. ama buraya GÖRÜŞTÜK demişler. Hadi hayırlısı, aynı tas aynı hamam.

  • D-Smart Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 18.04.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 55 65 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön