04 Şubat 2015

D-Smart Yanlış Yönlendirme ve İlgisizlik.

D-Smart bayileri her yeni üyeden belli bir miktar bedel aldıklarından insanları yanıltarak zor durumda bırakıyorlar. Bu durumu yaklaşık bir aydır D-Smart'a anlatmama rağmen hiçbir şekilde yetkili kişiler tarafından olumlu olumsuz bir yanıt alamıyoruz. Müşteri memnuniyetinin M'sinden anladıklarını sanmıyorum. Bu gibi firmaların çalıştıkları bayileri düzgün bir şekilde kontrol etmeleri ve onların yarattıkları sorunlarla ilgilenmeleri gerekli.
İşimiz gücümüz yokmuş gibi her gün D-Smart'tan kişilerle konuşuyoruz. Şimdi müşteri temsilcilerine söylediğim gibi D-Smart'tan üst düzey bir yetkili ile görüşmek istiyorum.

Can 216 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi04 Şubat 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön