22 Ocak 2014

D-Smart Yanlış Reklam Yapıyor!

2007 yılından bu yana D-Smart abonesiyim ve kendime ait bireysel SD cihaz kullanıyorum. 1 Ocak itibariyle sinema TV isimli kanallarla sözleşmenin feshedildiğinden bu kanalların kapatılıp yeni kanalların geleceği şeklinde reklam yapılıyordu. 1 Ocak tarihi itibariyle yeni kanallar yüklendi. Reklamlarında yeni sinema kanalları tanıtılırken 1 Ay boyunca tüm D-Smart'larda Açık şeklinde büyük fontlu bir yazı yayınlanıyor.

1 Ocak tarihinden beri bu şekilde reklam yapılıyorsa 31 ocak tarihine kadar sinema kanallarını ücretsiz denemiş oluruz diye düşünürken 15 Ocak tarihinde sinema kanallarımız kapatılmış. D-Smart kendisine olan güvenimi bir kez daha sarstı. Paket satın almaktan vazgeçtim.

Altan 225 Okunma

Cevaplar

 • Altan 28 Ocak 2014

  Konuyla ilgili olarak müşteri hizmetlerinden aradılar ve aradıkları tarihten itibaren 1 ay boyunca Mega Paket olarak D-smartın bütün kanallarını ücretsiz olarak kullanımıma açtılar. Yanlıştan dönüp çözüm buldukları için teşekkür ederim.

 • D-Smart Temsilcisi27 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 23.01.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Altan 23 Ocak 2014

  Konuyla ilgili az önce arandım ve arayan müşteri temsilcisi hangi bilgiye dayanarak ocak ayı boyunca sinema kanallarının açık olduğunu şikayet ettiğimi, bu bilginin nerede yazdığını sordu. Tv reklamlarında yayınlandığını söylediğimde beyefendi ocak sonuna kadar değil 15 ocak tarihine kadar ücretsiz açık olduğunu söyledi. Ben ısrarla tvde reklamın bu şekilde döndüğünü söylediğimde ise araştırıp tekrar arayacağını söyleyip görüşmeyi sonlandırdı. Elimde D-smart'ın yayınlamış olduğu reklam videosu ve afişi var, gerekirse tüketici hakları mahkemesine kadar gideceğim...

 • D-Smart Temsilcisi23 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön