D-Smart Yanlış Bilgilendirme Yaptı.

Kürşad N. |

2 yıl önce D-Smart'ta üye oldum üyeliğimde 2 yıl sonunda cihaz ve modem ücretsiz olduğu bildirildi 2 yıl boyunca bana istinat edilen internet hızı gelmediği için kapattırdım. Benden cihazı iade etmem gerektiğini ifade edildi ve bende kendilerine bu kampanyada böyle dediğimde geri dönüş yapılacağını söylediler. Daha sonra ya üyeliğe devam edin ya da cihazı getirin iletildi. Nasıl kurduysanız eve gelip gelin cihazı alın dedim 2 gün sonra üyeliğimin kapatıldı iletildi.

11.11.14'de bugün ise 234 cihaz bedeli fatura edilmiş aradıklarımda ise yok şöyle yok böyle ve diyorum ki neden bu kadar beklediniz bunca ay ocakta yansıtılmış.

Etiketler :

Teknik Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kürşad N.
  18 Nisan
  16:36

  Ben yazar yazmaz hemen cevap sizler 5 para etmez bir firmasınız ben para iadesinden vazgeçtim o parayla bu işlemi yapacak arkadaşlara ceviz fındık beyin ve zekayı geliştirici gıdalar alıp diğer mağdur adaylarının mağdur olmamaları için sarf edin

 • Kürşad N.
  18 Nisan
  16:31

  Evet tekrar fatura çıkararak ilgilenmiş oldunuz zira sonra itiraz ederek geri ödeme yapılmasını sağladım fakat 2 aydır hala her hafta ödeme yapılacağı söylenip hala ödeme yapmayarak ne kadar kurumsal bir firma olduğunuzu da göstermiş oldunuz siz ilgilendikçe zararı biz çekiyoruz tebrikler kalitesizlikte 1 numarasınız

 • 23 Şubat
  11:47

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0
  266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart