01 Eylül 2016

D-Smart Yanlış Bilgilendirme!

Türk Telekom'la taahhüt bittiği söylenip kendi kampanyalarına dahil edildim. Sonrasında Türk Telekom'la daha sözleşmem devam ettiği için hem Türk Telekom'a hem de D-Smart'a cayma için bedel ödeyeceğim. Müşteri hizmetleri dahil olmak üzere konuştuğum tüm kişiler önemsemez tavırla başlarından salmaya çalışıyorlar. Kayıt altında olan konuşmalarada ulaşılamıyor denildi. Gerekli her yere şikayetimi yazıyorum.

Elif 73 Okunma

Cevaplar

  • Elif 04 Eylül 2016

    Kayıtlarımın dinlenmesini İstedim. Dönüş sağladınız. Fakat siz bizi size yönlendiren bayii ve diğer firmaların sorumluluğunu almıyorsunuz O konuşmaların kayıt altında olmadığını söyleyerek insanları bu şekilde kandırıyorsunuz. Ve biz sadece sizin anlaşmayı kabul ettiğiniz tarihten itibaren konuşmaların kayıt altında olduğunu söylüyorsunuz. Ama onun öncesinin sorumluluğunu almıyorsunuz. Çünkü zaten insanları onun öncesinde kandırarak firmanıza çekiyorsunuz!

  • D-Smart Temsilcisi01 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 31.08.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi01 Eylül 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön