D-Smart Yanlış Bilgilendirdi.

Firat S. |

26313*** numaralı aboneliğimi taahhüt sürem dolduğu için iptal etmek istedim. Çağrı merkezini aradım ve beni yanlış bilgilendirdikleri için fazladan bir aylık daha ücret ödemek zorunda kaldım. Daha sonra cihazı teslim etmem için yeni bir mesaj daha göndereceklerini söylediler. Belli bir süre bekledikten sonra mesaj gelmeyince tekrar arayıp sorduğumda mesajın gönderildiğini benim yanlışlıkla silmiş olabileceğimi söylediler. Mesaj gönderildikten sonra 7 gün içinde teslim edilmeli aksi takdirde cihaz parası kesilecekmiş. Neyse ki göndermedikleri mesaj 6 gün önce gönderilmiş. Bugün işten erken çıkıp apar topar cihazı teslim etmem lazım koca bir holdingin bizi nasıl mağdur ettiğinin bir örneği.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Firat S.
  22 Aralık
  16:49

  Bana herhangi bir bayi yönlendirmesi yapılmadı, istenildiği zaman 5 dk içinde gönderilen cep telefonu mesajınız söylediğiniz tarihte bana ulaşmadı 10 gündür beklediğim bir mesaj için çağrı merkezi elamanınız siz yanlışlıkla silmiş olabilirsiniz diyor, resmen 7 günlük süre içinde beni oyalayıp cihazın parasını almaya çalışıyorsunuz, bu yaptığınız dolandırıcılık değil de nedir.

 • 22 Aralık
  16:46

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 16.12.2015 tarihinde cihaz iadesi için Bayi yönlendirmeniz sağlanmıştır.7 Günlük iade süreniz başlatılmıştır.En yakın D-Smart Yetkili Servisine cihazı iade edebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 22 Aralık
  16:43

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart