D-Smart Yanlış Bilgi Verildi!

Ayhan D. |

Yaklaşık 1 ay önce Dsmart abonesi oldum, beni abone yapan Ö*** bey abone yapana kadar bana bir çok yanlış beyanda bulunmuş bunu bugün anladım. Abonelik başlangıcında hediye edilen sinema kanalları kapandı ve müşteri hizmetlerini aradım ve bana sadece paket yükseltme yapabilirsiniz paket değişikliği ve paket ekleme yapamazsınız denildi. Abone olurken 1 yıl olarak söylenen süre 2 yıla çıktı. Yanıltıldım iptal etmek istiyorum dediğimde 2 yıllık kullanım bedeli talep edildi. Şikayet kaydı açın dedim tamam dediler açıyoruz denildi siz telefonu kapatın denildi telefonu kapatıp 10 dk sonra tekrar aradım kayıt açılmamış.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kampanya Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayhan D.
  29 Nisan
  22:42

  Kime dönüş yapmadı

 • 20 Mart
  17:25

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 20.03.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 55 65 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 19 Mart
  17:25

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz