02 Mayıs 2013

D-Smart Yanlış Bilgi Verildi!

15 mart 2013 tarihinde cep telefonum D-smart müşteri hizmetleri tarafından arandı.Uzun süredir D-smart abonesi olduğum için bana özel, % 70 indirimli eski cihazı ver, yeni HD - Dsmart maksi paket ile yeni cihazı al kampanyasından yararlanma teklifi yapıldı.12 ay 23 tl ücretle cihazın bizim olacağı söylendi.

Konuşmaların kayıt edildiği de söylendi.Daha sonra 24 ay üzerinden fatura geldi itiraz ettim. itirazım kabul edilmiyor. Size 24 ay ödeneceği söylenmiş diyorlar ses kaydını bende dinlemek istiyorum dediğimde savcılığa suç duyurusunda bulunmanız gerekiyor. Size dinletemeyiz diyorlar. Bana vaat edilen 12 ay 23 tl ödemenin olmasını talep ediyorum.

Ahmet 118 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet06 Mayıs 2013

    şikayetim olumlu bir sonuç vermedi. kayıtlarımız incelendi size 24 ay ödeme bilgisi verildi şeklinde yalan beyan verilip konu kapatılıyor. ben eğitimli bir kişiyim.bir devlet okulunda okul müdürlüğü yapıyorum. ne konuştuğumu da biliyorum, ne konuşulduğunu da çok iyi biliyorum. 3-5 liranın peşinde değilim. ancak bu toplumda bir kanser. insanlar sürekli kandırılıyor. haksız yere kazanç elde ediliyor. hakkınız sürekli gasp ediliyor ve adalet bulamıyorsunuz. adalete olan inancınız yok oluyor. toplumumuz sürekli bozuluyor. bir eğitimci olarak tepkim ve mücadelem bunun için. bu tür insanları ve kuruluşları temizlememiz ve ayıklamamız gerekiyor. bu şekilde kandırılanlar birlik olalım ve sesimizi yükseltelim tepkimizi gösterelim. yoksa dürüst ve adil insan kalmayacak toplumumuzda. saygılarımla

  • D-Smart Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 02.05.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 55 65 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön